Shopping Cart

Jsme slovenská rodinná firma

Narození miminka je nejkrásnější událostí v životě každého z nás. A proto slovenská značka Softello dělá vše pro to, aby se vaši nejmenší v prvních měsících svého života cítili příjemně a v bezpečí. Vyrábíme ty nejjemnější dětské zavinovačky, peřinky pro novorozence, mantinely do postýlky, hnízda do postýlek a dětské povlečení.Není totiž nic krásnějšího, než když vaše maličké spokojeně spinká a sní o tom, jak znovu po probuzení uvidí laskavé úsměvy svých milujících rodičů.

Všechny naše výrobky jsou prémiové kvality a jsou vyrobeny z certifikovaného bavlněného saténu, který je láskyplným pohlazením pro jemnou dětskou pokožku. Díky tomu si můžete být jisti, že dáváte svému děťátku tu nejlepší péči.

 

 

CO SE SKRÝVÁ ZA VZNIKEM NAŠÍ ZNAČKY

Softello je rodinná firma, která vznikla spojením lásky k šití pečlivé maminky a nápadu a podnikatelským schopnostem její dcery.

Miška, spoluzakladatelka Softello: „Už když jsme byli se sestrou malé nám maminka šila oblečení. Díky tomu jsme byli přítelkyně a nosili jsme šaty, jaké nikdo jiný neměl. Šití bylo její hobby, na které jsi vždy našla čas, i když častokrát až tehdy, když jsme spali.“

Mnoho let později se maminka vrátila ke své lásce, šití, na podnět dcery, která čekala své první miminko. O pár týdnů později byla na světě první výbavička pro vnoučátko, která byla tak krásná, že se zvěsti o ní rozšířily mezi všechny známé. Mamina proto začala hledat možnosti, jak rozšířit své výrobky na trh a zároveň být originální.

A tak postupně vznikla nová značka – Softello. Název vznikl s cílem dostat do značky prvek měkkosti, neboli z angl. „soft” a hravosti, prvku dítěte.

Výroba setů do postýlky probíhá v naší vlastní výrobní dílně. Naši lásku k dětičkám ukazujeme v každém kroku prodeje i na originálních láskyplných baleních.

Spolupracujte s námi – je to jednoduché

Aktuálně jsme otevřeni různým formám spolupráce. Napsat nám můžete také na našem Facebooku nebo Instagramu. V případě zájmu vám rádi zašleme elektronický nebo tištěný katalog produktů. Těšíme se na vás!


Kontaktujte nás

Naše benefity

Vlastní design

Stejný nebo podobný design nikde jinde nenajdete, protože si všechno navrhujeme sami. Autorský potisk si dáváme tisknout v rámci EU.

Vyrobeno na slovensku

Všechny naše produkty jsou vyrobeny na Slovensku. Šijeme je pro vás s láskou a pokorou ve vlastní výrobní dílně.

Důraz na udržitelnost

Naše produkty navrhujeme tak, aby vám vydržely co nejdéle. Proto má většina naší výbavičky do postýlky vyjímatelný vnitřek.

Certifikované materiály

Naše látky mají certifikáty OEKO-TEX100, díky čemuž jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku miminka.

Vybírej z kategorií Vybírat z kategorií

Hnízda pro miminka

Zobraziť produkty

Zavinovačky

Zobraziť produkty

Prohlédněte si náš Instagram Náš Instagram